Regulamin konkursu Liga Mistrzów

Regulamin konkursu Liga Mistrzów na naszetypy.com

Postanowienia początkowe:

W konkursie Ligi Mistrzów mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie. Dodatkowym warunkiem jest założenie konta w Betclic z tego odnośnika/linka ==> KLIKNIJ TUTAJ <==. Tylko osoby, który zarejestrują się w Betclic z tego czerwonego linka mogą wziąć udział w tym konkursie! To bardzo ważne!
Konkurs trwa w dniach, w których rozgrywane są mecze piłkarskiej Ligi Mistrzów (wtorek, środa)
Aby wziąć udział w konkursie, należy na swoim profilu w serwisie naszetypy.com zapisać się do konkursu przez kliknięciu przycisku „Biorę udział w konkursie na Ligę Mistrzów”. Zgłoszenie się do konkursu oznacza automatycznie akceptację niniejszego regulaminu.
Jeden uczestnik konkursu może posiadać w serwisie naszetypy.com tylko jedno konto.
Zasady konkursu
Konkurs polega na publikowaniu w sieci Internet, w okresie trwania konkursu, przynajmniej jednego opracowania dziennie na temat wydarzeń sportowych wraz z podaniem szczegółowych danych wydarzenia, to jest: uczestników wydarzenia, daty wydarzenia, godziny rozpoczęcia wydarzenia, typu na to wydarzenie, kursu na dane wydarzenie oraz uzasadnienia.

Zasady szczegółowe:

Jeden uczestnik konkursu może opublikować co najwyżej osiem opracowań z każdego dnia meczowego Ligi Mistrzów (osiem we wtorek, osiem w środę).
Nie można publikować więcej niż jednego opracowania na ten sam mecz. Jeśli uczestnik konkursu doda więcej niż jedno opracowanie z takim samym typem na to samo wydarzenie sportowe Administrator serwisu, usunie ponad regulaminowe opracowania.
Minimalny kurs w konkursie wynosi 1.50. Wszystkie opracowania z kursem niższym niż 1.50 będą usuwane przez Administratora serwisu.
Każde opracowanie musi zawierać uzasadnienie składające się z przynajmniej trzech zdań napisanych w języku polskim. Publikowanie uzasadnień zawierających wulgaryzmy lub treści niezwiązane z opracowaniem oraz ze zbyt małą liczbą zdań, spowoduje usunięcie całego opracowania.
Każde opracowanie musi zostać opublikowane najpóźniej minutę przed rozpoczęciem danego wydarzenia sportowego.
Zabronione jest publikowanie opracowań z innych serwisów internetowych, gazet, aplikacji oraz innych wydawnictw. Uczestnik konkursu publikując opracowania w serwisie naszetypy.com oświadcza, że opublikowane przez niego opracowanie zostało wytworzone przez niego samego.
Uczestnik konkursu publikując opracowanie w naszetypy.com przekazuje każdorazowo nieodpłatnie prawa autorskie i majątkowe Administratorowi serwisu.

Ranking

Przez poprawne wskazanie wyniku w opublikowanym w serwisie naszetypy.com opracowaniu wydarzenia sportowego, uczestnik zdobywa punkty zwane „zł”.
Łączna suma punktów zdobytych w dniach meczowych Ligi Mistrzów (wtorek, środa) przez poszczególnych użytkowników tworzy ranking konkursu.
Kolejność w rankingu publikowana będzie w kolejności malejącej na podstawie zdobytych punktów.
Zwycięzcą konkursu zostanie uczestnik, który zdobędzie największą liczbę punktów oraz opublikował przynajmniej jedno opracowanie w każdym dniu trwania konkursu.
Jeśli żaden z uczestników konkursu nie osiągnie dodatniego bilansu punktów w okresie trwania konkursu, nagroda przechodzi na kolejny konkurs.

Nagrody

Nagrody będą przyznawane w kolejności miejsc uzyskanych przez uczestników w rankingu konkursu.
W przypadku równej liczby punktów decydować będzie: który z uczestników miał najwyższy trafiony kurs w okresie trwania konkursu. Jeśli i tu wartość będzie identyczna, decydować będzie większa liczba opracowań opublikowanych w serwisie naszetypy.com w okresie trwania konkursu.

Nagrody będą przyznane w następujący sposób:

za pierwsze miejsce w rankingu uczestnik otrzyma 50 zł

za drugie miejsce w rankingu uczestnik otrzyma 30 zł

za pierwsze miejsce w rankingu uczestnik otrzyma 20 zł

Nagrody będą wypłacane w postaci kodu PIN PaySafeCard wysyłanego na adres e-mail podany podczas rejestracji w serwisie naszetypy.com do 7 dni od dnia zakończenia konkursu. Nagroda przysługuje wyłącznie osobom, które spełniły wszystkie wymagania konkursu. Przed odebraniem nagrody, uczestnik konkursu zobowiązany będzie do przesłania identyfikatora (login, e-mail lub nr id konta) w Betclic.

Postanowienia końcowe:

Regulamin obowiązuje od 13 września 2016 r.
Administrator serwisu naszetypy.com zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w regulaminie w dowolnym czasie bez podania przyczyny, jednak poinformuje o tym w serwisie naszetypy.com.
Wszelkie kwestie sporne nieuregulowane niniejszym regulaminem będą rozstrzygane przez Administratora serwisu naszetypy.com, a jego decyzja będzie ostateczna.

Najlepsi bukmacherzy

Konto u poniższych bukmacherów to gwarancja jakości.

1. Odbierz do 123 zł
2. Odbierz do 100 zł

MEGA PROMOCJA!

Nowość!

Najlepsi w tym miesiącu

LpTyperZysk/Strata
Zobacz cały ranking.

Jesteśmy też tutaj:

Szukaj typów po dacie

Październik 2018
P W Ś C P S N
« Lip    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031