Regulamin konkursu naszetypy.com

Postanowienia początkowe:

 1. W konkursie mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie.
 2. Konkurs trwa od dnia 2 sierpnia 2016 roku do 31 sierpnia 2016. Łącznie konkurs trwa 30 dni.
 3. Aby wziąć udział w konkursie, należy na swoim profilu w serwisie naszetypy.com zapisać się do konkursu przez kliknięciu przycisku „Biorę udział w konkursie”. Zgłoszenie się do konkursu oznacza automatycznie akceptację niniejszego regulaminu.
 4. Jeden uczestnik konkursu może posiadać w serwisie naszetypy.com tylko jedno konto.

Zasady konkursu
Konkurs polega na publikowaniu w sieci Internet, w okresie trwania konkursu, przynajmniej jednego opracowania dziennie na temat wydarzeń sportowych wraz z podaniem szczegółowych danych wydarzenia, to jest: uczestników wydarzenia, daty wydarzenia, godziny rozpoczęcia wydarzenia, typu na to wydarzenie, kursu na dane wydarzenie oraz uzasadnienia.

Zasady szczegółowe:

 1. Jeden uczestnik konkursu może opublikować co najwyżej trzy opracowania dziennie.
 2. Nie można publikować identycznych opracowań z takim samym typem na dane wydarzenie sportowe. Jeśli uczestnik konkursu doda więcej niż jedno opracowanie z takim samym typem na to samo wydarzenie sportowe Administrator serwisu, usunie ponad regulaminowe opracowania.
 3. Minimalny kurs w konkursie wynosi 1.50. Wszystkie opracowania z kursem niższym niż 1.50 będą usuwane przez Administratora serwisu.
 4. Każde opracowanie musi zawierać uzasadnienie składające się z przynajmniej trzech zdań napisanych w języku polskim. Publikowanie uzasadnień zawierających wulgaryzmy lub treści niezwiązane z opracowaniem oraz ze zbyt małą liczbą zdań, spowoduje usunięcie całego opracowania.
 5. Każde opracowanie musi zostać opublikowane najpóźniej minutę przed rozpoczęciem danego wydarzenia sportowego.
 6. Zabronione jest publikowanie opracowań z innych serwisów internetowych, gazet, aplikacji oraz innych wydawnictw. Uczestnik konkursu publikując opracowania w serwisie naszetypy.com oświadcza, że opublikowane przez niego opracowanie zostało wytworzone przez niego samego.
 7. Uczestnik konkursu publikując opracowanie w naszetypy.com przekazuje każdorazowo nieodpłatnie prawa autorskie i majątkowe Administratorowi serwisu.

Ranking

 1. Przez poprawne wskazanie wyniku w opublikowanym w serwisie naszetypy.com opracowaniu wydarzenia sportowego, uczestnik zdobywa punkty zwane „zł”.
 2. Łączna suma punktów zdobytych przez poszczególnych użytkowników tworzy ranking konkursu.
 3. Kolejność w rankingu publikowana będzie w kolejności malejącej na podstawie zdobytych punktów.
 4. Zwycięzcą konkursu zostanie uczestnik, który zdobędzie największą liczbę punktów oraz opublikował przynajmniej jedno opracowanie w każdym dniu trwania konkursu.
 5. Jeśli żaden z uczestników konkursu nie osiągnie dodatniego bilansu punktów w okresie trwania konkursu, nagroda przechodzi na kolejny konkurs.

Nagrody

 1. Nagrody będą przyznawane w kolejności miejsc uzyskanych przez uczestników w rankingu konkursu.
 2. W przypadku równej liczby punktów decydować będzie: który z uczestników miał najwyższy trafiony kurs w okresie trwania konkursu. Jeśli i tu wartość będzie identyczna, decydować będzie większa liczba opracowań opublikowanych w serwisie naszetypy.com w okresie trwania konkursu.
 3. Nagrody będą przyznane w następujący sposób:
 • za pierwsze miejsce w rankingu uczestnik otrzyma 200 zł
 • za miejsca 2-5 uczestnicy otrzymają po 50 zł
 • za miejsca 6-15 uczestnicy otrzymają po 30 zł

Nagrody będą wypłacane w postaci kodu PIN PaySafeCard wysyłanego na adres e-mail podany podczas rejestracji w serwisie naszetypy.com do 14 dni od dnia zakończenia konkursu. Zwycięzca konkursu otrzyma dwa kody po 100 zł.

Postanowienia końcowe:

 1. Regulamin obowiązuje od 2 sierpnia 2016 r.
 2. Administrator serwisu naszetypy.com zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w regulaminie w dowolnym czasie bez podania przyczyny, jednak poinformuje o tym w serwisie naszetypy.com.
 3. Wszelkie kwestie sporne nieuregulowane niniejszym regulaminem będą rozstrzygane przez Administratora serwisu naszetypy.com, a jego decyzja będzie ostateczna.

Najlepsi bukmacherzy

Konto u poniższych bukmacherów to gwarancja jakości.

1. Odbierz do 123 zł
2. Odbierz do 100 zł

MEGA PROMOCJA!

Nowość!

Najlepsi w tym miesiącu

LpTyperZysk/Strata
Zobacz cały ranking.

Jesteśmy też tutaj:

Szukaj typów po dacie

Październik 2018
P W Ś C P S N
« Lip    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031